23-vjeçarja lidhet me burrin 40 vite më të madh: Ai më llaston si babai im, u dashuruam brenda një ore

Një modele 23-vjeçare, e cila është në lidhje me një burrë 40 vjet më të madh se ajo, ka reaguar ndaj kritikëve që pretendojnë se ajo është me të vetëm për paratë e tij. Willow Sias, 23 vjeç, nga Karolina e Veriut, u takua me lojtarin profesionist të kazinove David Simonini, 63 vjeç, në Tinder në shkurt 2022 dhe thotë se u dashuruan menjëherë.

Ramë në dashuri brenda një ore. Ai ishte takimi im i parë dhe i vetëm në Tinder. Hëngrëm një darkë të shpejtë sepse pata një intervistë më vonë atë natë. Ne jemi shumë të ngjashëm me njëri-tjetrin, hamë të njëjtat gjëra dhe energjitë tona janë të njëjta.
Willow Sias, 23, nga Karolina e Veriut, është bërë virale në TikTok pasi ndau marrëdhënien e saj 40-vjeçare të diferencës së moshës me David Simonini (të dy në foto), një lojtar profesionist i blackjack-ut 63-vjeçar dhe ndërtues shtëpie.

Në rrjetet sociale ata ndajnë momente nga jeta e tyre luksoze dhe një prej tyre është edhe dita kur David i bleu një Mercedes 175,000 dollarësh. Por pavaërsisht momenteve të lumtura dhe jetës luksoze që kanë, çifti është përballur me shumë kritika në rrjetet sociale. Willow i fshin komentet dhe thotë se David i jep asaj ‘stabilitetin dhe sigurinë’ që i nevojitet. Ajo thotë se pavarësisht diferencës së tyre në moshë, ata ndajnë shumë interesa të përbashkëta, duke përfshirë daljen e shpeshtë në darka me pesë yje ose festa. Por kjo nuk është hera e parë që Willow takohet me një burrë të moshuar pasi më parë ka qenë më parë e lidhur me një 42-vjeçar dhe 37-vjeçar. Ajo thotë:

Willow u takua me Davidin në Tinder në shkurt 2022 pasi më parë u ndje i stërmbushur kur përdorte aplikacionin e takimeve

David e ka mbajtur fjalën për gjithçka, gjë që është vërtet seksi për mua. Ai sigurohet që unë të jem mirë dhe të mos kem nevojë për asgjë, e kjo është vërtet e madhe për mua. Unë kam nevojë për këtë lloj stabiliteti dhe sigurie në jetën time në këtë pikë.
Willow tha se ajo dhe David të dy mendonin se tjetri po përdorte një profil të rremë përpara se të rrezikonte një takim të parë së bashku

Willow thotë se familja dhe miqtë e saj e kanë pranuan të dashurin e saj të ri, por disa njerëz besojnë se David është thjesht financuesi i saj.

Prindërve të mi iu pëlqen sa të lumtur më ka bërë dhe sa i mirë është ai për mua. Së fundmi më bleu një Mercedes AMG dhe më llaston si babai im.