53 vjeçari kishte 20 vite pa e bërë me grua/ Harxhon gjithë ato lekë për të blerë një kukull: Me këtë është rehat, s’ta mërzit shpirtin si femrat

Një burrë i cili kishte qenë për 20 vite beqar ka blerë një kukull gome me vlerë 1100 £. Si thotë ai kjo është gjëja më e mirë që ka bërë për veten e tij

Scott Pearson 53 vjeç, i cili ka qenë beqar për gati 20 vjet thotë se kukulla e tij i ngjan këngëtares Janet Jackson.

Kukullës së tij ai i ka vënë emrin Kianna. Si tregon i moshuari, kukulla e ka lumturuar shumë gjatë netëve të ka rantinës. Ai punon si kuzhinier dhe thotë se puna nuk e lejon që të ketë një lidhje ndaj edhe zgjodhi të blejë një kukull.

Scott, i cili jeton në Brighton, East Sussex në Angl i tha Daily Star Online:

“Nuk më pëlqen shumë ta quaj atë një ‘kukull’, për mua ajo është gruaja ime dhe me të më ka rënë shpirti rehat. S’ta mërzit shpirtin si femrat.”

Burimi: Daily Star/ Përktheu dhe përshtati: Revista Ora.