61-vjeçarja bëhet Nënë për herë të parë

Nje nga gjerat me te bukura qe mund ti ndodhi nje femre eshte te behen nene dhe kjo eshte ndjesia me e bukur ne bote kur behesh nene.

Cdo gje fillon dhe ndryshon dhe jeta merr nje kuptim tjeter.

Ne moshen 61 vjecare Ana Maria eshte bere nene per here te pare pasi gati per 5 vjet ajo ka nisur trajtimin per tu bere nene dhe te kete nje femi.

Por pas 5 vitesh tashme ajo eshte nene dhe eshte shume e lumtur.