A e ka ndërruar fenë Loredana

Dyshja Loredana Zefi dhe Gramoz Aliu, janë në lidhje që disa vite, madje kanë edhe një vajzë.

Çifti, janë gëzuar me Hanen, vajzen e vetme të tyre, e cila u bë edhe shkas për bashkimin e çiftit.

Loredana dhe Mozzik, që të dy janë nga Ferizaji, ama i përkasin religjioneve të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Loredana i përket fesë katolike, ndërkaq Mozzik është mysliman.

Ani pse janë çift bashkëshortor, ata kanë vendoaur që secili të mbajë fenë e vetë. /Kosovarja/