Adrola Dushi pozon e shtrirë në rërë dhe duket tepër s*ns.uale me bik.ini të bardha(Foto)

Ish-Miss Shqipëria, Adrola Dushi është një ndër personazhet më të ndjekura dhe më të komentuara në medien rozë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria dhe projektet e ndryshme.

Modelja, e cila vetëm në Instagram numëron 390 mijë ndjekës, po shijon prej disa ditësh pushimet me familjen e saj.

Zeshkania ka postuar së fundmi një foto, ku shfaqet me bikini të bardha dhe e shtrirë në rërë.