Ahh o Zot sa dhimbje/ 38-vjeçari dha shpirt në mes të flàkëve, babi i tij prek: La fëmijët jetim!

I ati i një 38-vjeçari nga Tetova që humbi jetën nga z jarri i mbrëmjes së djeshmë, ka folur para kamerave dhe ka treguar detaje të reja mbi ngjarjen.

Ai tha se i biri po luftonte prej kohësh me virusin vde kjep rurës, por e pës oi nga zja rri.

I moshuari përlotet para kamerave teksa shtoi se I biri la dy fëmijët jetimë. “Ai ishte shumë i ri, dy fëmijë mbetën pa baba”, tha babai i të ndjerit nga Tetova dhe më pas largohet nga gazetarët pasi sytë i mbushen me lot.