“AI ISHTE…”/ Postoi foton e të birit që vrau nënkomisarin, por ja çfarë i shkruajnë të afërmit mamasë së 21 vjeçarit

Mamaja e 21 vjeçarit Aldi Rama, që u vrau nenkomisarin Saimir Hoxha, ka postuar foton e djalit te saj.

Ndonëse ajo ka thënë se prej kohesh nuk kishin kontakte, diten e sotme ajo terhoqi trupin e tij dhe hapi dyert e mortit.

Komentet ne foto kane qene kryesisht nga të afermit e viktimës.

Kujtojmë se ngjarja e Lezhës tronditi vendin dy ditë më parë teksa i riu pasi qelloi per vdekje efektivin e policisë, vrau edhe veten. AlpeNews.al