Aksident në Vlorë. Drejtuesi i fuoristradës X5 ishte vetëm 15 vjeç… (Video)

Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti në Vlorë. Drejtuesi i saj rezulton të jetë një 15-vjeçar i cili sapo kishte marrë makinën nga lavazhi dhe po e çonte në shtëpi

Rrugës duket se ka humbur drejtimin dhe ka hyrë në një market. Aty ka gjetur një grua e cila po blinte produkte dhe e ka goditur nga mbrapa.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e gruas e cila ndodhet në urgjencën e spitalit të Vlorës. BW