Aktorja turke i jep fund beqarisë, fejohet me basketbollistin me origjinë shqiptare

Seriali “Hercai” ka arritur rekorde shikueshmërie që nga shfaqja e episodit të parë.

Aktorja e njohur turke Ebru Şahin, e njohur në rolin kryesor të Rejanit në telenovelën në fjalë i ka dhënë fund beqarisë duke u fejuar me basketbollistin me origjinë shqiptare nga Ohri, Cedi Osman.

28-vjeçarja dhe 27-vjeçari kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në fejesë pas daljeve të tyre ku shiheshin shumë të afruar dhe të lumtur me njëri-tjetrin.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktorja me anë të një postimi në Instagram, ku shfaqet më e lumtur se kurrë në shoqërinë e njeriut të zemrës dhe familjarëve të tyre.

“Dita e djeshme ishte paksa e ngarkuar”- ka shkruar ajo.