Ana e Për’puthen e quan vetën ‘karamele’

Florjana Gjini u bë e njohur përmes emisionit të dashurisë “Për’puthen”.

Ana, bukuroshja zeshkane percillet nga mijëra fansa në rrjetet sociale.Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe të reja në Instagram derisa ka bërë edhe një mbishkrim.

Anna kishte vendosur emojin e karamelit duke e krahasuar dukjen e saj me të, ndërsa pranoi mijëra pëlqime dhe komente pozitive./Kosovarja/