Arjoni tregon sa herë në ditë kryen marrëdhënie me Serenën dhe sa lekë harxhojnë

Arjoni dhe Serena janë tashmë një nga çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar e çdo e re nga ta përbën lajm. Së fundmi Arjoni ja vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram e ka treguar shumë.

Një prej tyre e pyet Arjonin se sa herë në ditë ai dhe Serena kryejnë marrëdhënie s*ksuale dhe sa lekë harxhojnë.

“Varet”, i përgjigjet Arjoni për pyetjen e parë ndërsa për të dytën ka publikuar transaksionet e fundit bankare dhe shkruan se tani do të kursejnë.