Arta Elezaj publikon fotografi joshëse teksa pozon brenda makinës ‘Lamborghini’

Aktorja e serialit, ‘O sa mirë’, pothuajse çdo ditë ndan nga një imazh në profilet e saj zyrtare në rrjete sociale.

Arta Elezaj, në postimet e saj krahas ekspozimit të linjave trupore, ajo edhe tregon jetën luksoze.

Sot ka zgjedhur të postojë imazhe e veshur me veshje me ngjyrë të zezë e cila ka venë në dukje pjesën e gjoksit, barkut dhe këmbët.

Ndërkohë, veshjen që ajo e ka zgjedhur, është e markës ‘Alexanderwang’, e cila sigurisht se ka një çmim të shtrenjtë.

Tutje, prej fotografive që Arta ka postuar, e ka ndarë edhe një imazh brenda makinës ‘Lamborghini’./Lajmi