“Askush nuk është më i/e sigurt!”/ Florjan Binaj del me deklaratën e papritur! Çfarë po paralajmëron? (VIDEO)

Emisioni ‘Piranjat’ nën moderimin e aktorit Florjan Binaj dhe këngëtares Arilena Ara do të nisë sonte. Binaj ka njoftuar se nga dita e sotme askush nuk është më i/e sigurte.

“Nga data 26 Prill, askush nuk është më i/e sigurtë! PIRANJAT

Me agjenten më të talentuar që ka parë historia e 007-tave @arilenaaraa dhe me piranjat tona!”, shkruan aktori Binaj në Instagram.