Atdheu i ‘fiksuar’ keq pas Bora Zemanit, ja çfarë thotë tani që ka nisur Përputhen 3

Bora dhe Atdheu janë një nga dyshet më të komentuara në rrjete sociale.

Prej kohësh flitet se Atdheu është bërë shkak i ndarjes së Borës nga Donaldi, ku ky i fundit i ka dhënë fund për shkak të xhelozisë.

Në një deklartë të tij Atdheu është shprehur se fiksim i ka mbetur një vajzë brenda por nuk është konkurrente dhe nuk e thotë dot emrin.

Me fillimin e sezonit të ri Atdheu ka bërë një foto ekranit ku duket Bora në sfond dhe krahas shkruan: ‘Tash që po e shoh pëmes ekranit po më mungon shumë.’