Atentat në Lushnje, ekzekutohet me breshëri kallashnikovi pronari i një lokali, plagoset shoqëruesi i tij! Autorët qëlluan nga një makinë në ecje

Një atentat ka tronditur këtë mbrëmje qytetin e Lushnjes. Dyshohet për një viktimë dhe një të plagosur. Nga të shtënat me burime bëjnë me dije se është ekzekutuar pronari i lokalit Bledar Muça dhe se është plagosur shoqëruesi i tij.

Një atentat ka tronditur këtë mbrëmje qytetin e Lushnjes. Dyshohet për një viktimë dhe një të plagosur. Nga të shtënat me burime bëjnë me dije se është ekzekutuar pronari i lokalit Bledar Muça dhe se është plagosur shoqëruesi i tij.

Autorët kanë qëlluar nga një makinë në ecje, ndërsa shënjestra ishte në lokal. E gjithë kjo skenë ka ndodhur pranë lokali ku ka pasur dhe persona të tjerë, të cilët janë tmerruar

Dyshohet se në brendësi të automjetit kanë qenë 2 persona, njëri shoferi ndërsa tjetri ka qëlluar. Priten detaje të tjera.

Ne perditesim…