Beart Rexhepi ia “shkel” gazin, 180 km/h rrugëve të Prishtinës

Beart Rexhepi u bë i njohur për lidhjen e tij që kishte me pjesëmarrësen e “përputhen”, Tea Trifoni.Më i “egër” se në dashuri, Bearti duket të jetë derisa vozitë./Pamjet meP0SHT.

Ai ka postuar një video në rrjetet sociale ku e ndanë me fansat momentin kur treguesi i BMË-së së tij shkon te 180 km/h.

Shpejtësia maksimale në rrugën e Veternikut ku ai po vozitë është 60 km/h.

Nga shpejtësia e tij e madhe dhe dëshira për të marrë vëmendje, Bearti ka rrezikuar në maksimum pjesëmarrësit tjerë në komunikacion. /IndeksOnline/