Bëhet virale videoja, Arilena Ara shfaqet duke e puthur Brunon e “Për’puthen”

Edicioni i ri i “Për’puthen 3” tashmë ka filluar dhe të gjithë konkurrentët po pëlqehen nga ndjekësit e tyre.

Edhe e kaluara e tyre ka filluar që të hulumtohet dhe të dalin në pah shumë gjëra që konkurrentët nuk i kanë thënë vet.

Së fundi, në rrjet është bërë virale një video ku shfaqet këngëtarja shqiptare Arilena Ara duke puthur Brunon, konkurrentin e “Për’puthen”.

Kjo kishte ndodhur në vitin 2018 në një intervistë me Ermal Mamaqin dhe kjo video ishte pjesë e lojërave të organizuara nga moderatori.

Shiko videon: