Bora Zemani shkëlqen në fustanin që veshi në puntatën e parë të “Për’puthen 3”

Sezoi i tretë i “Për’puthen” filloi para pak minutash.

Edhe kësaj here moderatore është e shumëkërkuara dhe shumëpëlqyera nga publiku Bora Zeman.

Ndërkohë ajo nuk ka ngurruar të ndajë imazhe duke treguar se si po duket në puntatën e parë.

Veshur në një fustan interesant me material të punuar me lula Bora u duk e mahnitshme si përherë.