Boti Nuk fshihet më tani, Tea Trifoni i tregon gjithë “botës” djalin që i ka fituar zemrën (Video)

Tea Trifoni është një ndër vajzat të cilat mori famë më të madhe nga emisioni “Përputhen”. Pas ndarjes së saj me ish-konkurrentin e këtij emisioni, Beartin, Tea filloi të shijonte jetn e saj dhe së fundmi foli publikisht dhe për lidhjen e saj të re.

E ftuar në rubrikën “N’Fermë” në emisionin “E diell”, Tea rrëfeu se partnerin e ka njohur rastësisht me Fation Kuqarin dhe se ai është një djalë i thjeshtë i panjohur për publikun.

Duket se ata po jetojnë ditët më të bukura në shoqërinë e njëri-tjetrit. Së fundmi, ajo ka publikuar një set fotosh nga pushimet e verës, ku vëmendjen më të madhe e mori imazhi i të dashurit të saj, të cilin Tea kishte vendosur që ta bënte me “blur”.

Edhe pse vendosi që të mos e zbulonte plotësisht portretin e tij, ajo na tregoi se është më e lumtur se kurrë me partnerin e saj.