Burri i mori jetën gruas dhe vetes, dalin pamjet ku jetonte çifit (FOTO)

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Babunjë në Divjakë, ku bashkëshorti ka vrarë gruan me armën e g ahut dhe më pas ka që lluar veten.

Të dy kanë mbetur të vdekur, ndërsa dyshimet kryesore janë konflikti mes të dyve.

Top Channel ka siguruar pamje të banesës së çiftit, njëkohësisht dhe vendin ku ndodhi ak ti makabër.