Çfarë ndodhi në Vlorë? FNSH zbarkon në qytet (DETAJET)

Një aksion i përbashkët është zhvilluar mes policisë dhe FNSH në Vlorë.

Burime bëjnë me dije është ndaluar një automjet tip ‘Maserati’ në zonën e Albano dhe Romines pranë bulevardit “Ismail Qemal”.Personi që drejtonte automjetin është shoqëruar në komisariat pasi dyshohet lëvizte i lirë me armë zjarri me vete.