Çka po bënë Bora Zemani në mes të rrugës?

Bora Zemani po vazhdon të reklamoj linjën e re të rrobave të prodhuara nga “BZzz”.

Ajo pas bikineve ka hedhur në treg rrobat sportive, shkruan InfoKosova.

Në një fotografi ajo ishte ulur në mes të rrugës dhe po realizonte fotografinë që të shkrepte më të bukurën.

Ajo u pa me një fytyrë mjaftë të pastër dhe të lumtur.