Çmendet Fero! Del nga makina dhe rreh qytetarin se ia bëri me drita: Kush o gangster ktu?!

Reperi Feronit Shabani po përflitet shumë në media së fundmi për DISS-in e fundit kushtuar legjendës shqiptare të Rap Unikkatil.

Kënga e tij mori shumë kritika në rrjetet sociale, teksa fansat e tallnin për tekstin e dobët të këngës së re dhe i bënin thirrje ta fshinte sa ishte në kohë.

Fero mbrëmjen e sotme është përfshirë në një sherr që e ka shpërndarë në profilin e tij në TikTok.

Ai del nga makina i revoltuar dhe rreh me shuplakë një person pas tij që po ia bënte me drita. Reperi më pas pyet i agravuar: Kush o gangster këtu?!

https://video.fskp2-1.fna.fbcdn.net/v/t42.1790-2/280439354_189401860076129_1879135613069108028_n.mp4?_nc_cat=107&ccb=1-6&_nc_sid=985c63&efg=eyJybHIiOjM0NSwicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnIjoic3ZlX3NkIn0%3D&_nc_ohc=o7g_OJpGFn8AX_42P4T&_nc_oc=AQkFD1c-MYd_oN40u9M_n3A2Bxdpv8xOVM7r3dVrBh6lBambCafSJq0NBi1DJrJJ5QU&tn=vRaUtR36_WQOBEjZ&rl=345&vabr=192&_nc_ht=video.fskp2-1.fna&edm=AGo2L-IEAAAA&oh=00_AT9AZCKs9ip_OatoDfIBXOqTul6uDfhG-3r75Yv8q4TDoQ&oe=627B0CC5