Çmenduri! Reperi operohet në kokë për të zëvendësuar flokët me zinxhirë floriri me diamante

Një reper nga SHBA pretendon të jetë personi i parë që ka zinxhirë ari si flokë, pasi i ka ngulur ato kirurgjikisht në kokën e tij. Dan Sur ka shkuar një hap më tej dhe pretendon se është reperi i parë dhe ndoshta personi i parë që ka zinxhirë ari për flokë. Artisti reggaeton ka treguar punën e tij të re për mijëra ndjekësit e tij në mediat sociale. Dhëmbët e muzikantit janë të veshura me ar. Në një nga videot e tij ai tha:

E vërteta është se doja të bëja diçka ndryshe sepse shoh që të gjithë i lyejnë flokët. Shpresoj që jo të gjithë më kopjojnë tani. Të gjithë zinxhirët janë të lidhur në kokën time me grepa dhe janë në kafkën time, nën lëkurën time. Këto janë flokët e mi. Flokë të artë. Reperi i parë që ka futur flokë ari në historinë njerëzore.
Reperi iu nënshtrua një operacioni në prill në fillim të këtij viti. Kështu, ndërsa shumica e njerëzve shkojnë në sallonin e flokëve për një prerje të re, Dan Sur do të shkojë në sportelin e bizhuterive për të prerë flokët e tij.