“Dal në ballkon e flas me vete”/ E mbani mend historine e Gerit? Ja cfare ka ndodhur me te

Në ekranin e Top Channel është transmetuar episodi i dytë i emisionit më të dashur për ju “Më thuaj një dëshirë”.

Rikujtojmë se herën e kaluar vajza vlonjate Ilaria kishte një dëshirë që shoku i saj Geri të bënte një vizitë për pr0blemin e tij në veshka.

Geri dhe nëna e tij Marinela kanë ardhur sërish në Tiranë për të marrë përgjigjen përfundimtare nga mjekët. Ank thi është i madh pasi ata i druhen operacionit.

Gjithashtu Fjori i ka bërë një dhuratë që e ka prekur shumë Gerin dhe të ëmën pasi ai kurrë më parë nuk e ka marrë një të tillë.

Por surprizat nuk kanë fund, kështu që ndiqeni të plotë në videon më poshtë! Top Channel