Detaje të reja nga pengmarrja e Kozakut në Tiranë, flet Stresi: Ndërhyra unë për ta liruar, kanë dashur ta…

Pas bujës të madhe që bëri pengmarrja e djeshme në Tiranë, ku disa persona rrëmbyen shtetasin Kozak Braçi i cili njihej në rrjetin social të instagramit, ka reaguar edhe reperi Stresi i cili duket se njeh të dyja palët.

Në një reagim, reperi Stresi miku i ngushtë i Fabio Dushkut dhe Kozak Bracit, dy personave që janë të përfshirë në një konflikt, ka rrëfyer se ky i fundit u ka kërkuar djemve ta lëshojnë, duke i bërë thirrje të gjithë personave publikë të mos ofen dojnë nga familja, teksa shton se faji ka qenë i Kozakut pasi “ai i ka of enduar familjarisht!”.

“Fabio Dushku nuk eshte njeri I instagramit Dhe ta etiketojm si te tille, Po vuan denimin e tij prej 13 vjetesh ne burgun e kordhalos ne greqi per hallet e veta , kozakun e kemi ne lagje kozaku eshte nje djal shum I mire mirepo instagrami Po i prish keta te rinj dhe degradohet situata deri ne ate pike, kozaku nuk eshte marre peng sduhet ta trashim Dhe ta deformojme situaten , thjesht per ti thene qe nuk duhet share shqiptari ne publik shqiptarit sduhet ti preket familja sepse eshte e ditur cfare Te pret. Kozaku eshte nje djal qe interviston vip-at ne instagram ka nje audience te pathyeshme Dhe ndaj ka influenc te madhe tek fansat.”-ka thënë ai.