Dhërmi/ Kamarieri i bën “golin” pronarit, merr xhiron ditore dhe largohet

Një kamarier është larguar në drejtim të paditur, pasi ka marrë xhiron ditore të restorantit ku punonte në Dhërmi.

Ai është larguar me një automjet tip Golf, ngjyrë e bardhë. Pas denoncimit të bërë nga menaxherët dhe pronari i restorantit, policia ka ngritur postblloke për të kapur kamarierin.

Ndërkohë, ende nuk dihet se sa lekë mund të ketë marrë kamarieri dhe se çfarë e ka shtyrë të ndërmerrte këtë veprim.