Dj Geek festoj dje ditëlindjen, Dafina i bën suprizën e bukur

Dj Geek feston dje ditëlindjen dhe sigurisht nuk mund të mungonte një urim nga Dafina. “Urime ditëlindjen dashuria ime, të dua kaq shumë”, ka shkruar Dafina në një foto që ka shkëputur nga pushimet e verës.

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek prej kohësh po përjetojnë një lidhje dashurie. Ata shfaqet shume të dashuruar edhe në rrjetet sociale ku nuk mungojnë as postimet e ndjera për njëri tjetrin.

Dafina është drejt finalizimit të albumit më të ri “Dafinë moj”, që pritet të publikohet së shpejti.