Djali aziatik shan rëndë shqiptarët në TIKTOK: S’ju njohin as kush jeni! S’i plas njeriu për ju

Një video në TikTok të një djaloshi aziatik që jep opinione mbinshtetet e botës, ka shkuar virale. Një ndjekës e ka pyetur të riun mbi Shqioërinë dhe ai ka dhënë opinionin e tij të hidhur.

“Një shtet për të cilin s’ka dëgjuar njeri më parë. Jam shumë i sigurt që edhe në Europë nuk i plas askujt se kush jeni ju”-dëgjohet djali të thotë në videon e shpërndarë masivisht në aplikacionin e njohur.

Ndërkaq nuk kanë munguar as kundër-përgjigjet e shqiptarëve në TikTok. Njëri prej tyre, shqiptar i Kosovës i është kundërpërgjigjur me një video ku i thotë publikisht: Kqyre bre kët fuckin… Ta kapi krynin ta boj sikur pallaqinkë, pllau-pllau!”

NDIQNI VIDEON DUKE KLIKUAR LINKUN:

@joqalbaniaofficial

Djali aziatik thotë publikisht se askush s’i njeh shqiptarët kush janë, e as në Europë nuk i plas kujt për ne… Djaloshi shqiptar i kthen përgjigje ‘shqiptarçe’ #joqalbania #fyp #foryoupage #shqiperi #viral #shqiptare #cudirashqiptare

♬ original sound – JOQ Albania