Dorëzohet Marina Vjollca, publikon fotot me barkun e rrumbullakosur, ja çfarë thotë

Pasi u përfol gjatë këtyre ditëve se ishte shtatzënë, moderatorja e njohur, Marina Vjollca, është dorëzuar dhe ka treguar përmes dy fotove të bukura se është në pritje të ëmbël.

“Jam e bekuar, faleminderit Zot për çdo gjë”, shkruan ajo.