Dy gra po ia vjedhin lulet një lokali në Kosovë! (PAMJE)

Një pronari të një lokali dy gra po ia vjedhin lulet që po i mbjell në trotuar.

Ai ka vendosur kamerat jashtë lokalit dhe e ka parë që disa gra po ia marrin lulet, transmeton Indeksonline.

Ne videon e publikuar te “Jepi Zë”, shihen dy gra duke ia marr lulet derisa po ecnin.

Më poshtë keni videon për ta parë.