E BUJSHME: Zbulohen 3 personazhet e parë të famshëm që do të marrin pjesë në Big Brother Vip

“Big Brother” po rikthehet pas 4 vitesh në ekranin e Top Channel-it, por këtë herë si kurrë më parë. Banorët do të jenë personazhe të njohur VIP. Ata do të jetojnë në kushte të pazakonta, larg luksit dhe komoditeteve të jetës së përditshme.

Së fundmi, burime për “Panorama Plus” kanë zbuluar disa nga emrat që janë konfirmuar për të qenë pjesëmarrës në reality shoë.

Sipas këtyre burimeve, Hygerta Sako, Valbona Mema dhe Vesel Kurtishaj janë tre ndër personazhet që do të bëhen pjesë e “Big Brother VIP”.