E dhimbshme: Nesër varroset 7 vjeçari nga Prekazi, që vdiq dje në aksident

Një aksident tragjik që ndodhi dje në Drenas, i mori jetën edhe një 7 vjeçari.
I ndjeri do të varroset nesër në orën 14:00, shkruan Jepi zë.

Njoftimin e kanë bërë familjarët përmes rrjeteve sociale.
Përveç 7 vjeçarit nga Prekazi, në aksident vdiq edhe një grua 31 vjeçare.
Njoftimi i plotë:

Me dhimbje të thellë njoftojmë të afërmit, miqtë dhe dashamirët se nesër me datën 04.05.2022 në ora 14:00 bëhet varrimi i më të dashurit tonë, Anuarit. Me pikllim, familja Mehaj.