E FUNDIT! Autobusi përplaset me makinën në Tiranë, “zhyten” të dyja mjetet tek Lumi Lana

Një aksident i rëndë është regjistruar disa çaste më parë në Tiranë, si pasojë e të cilit kanë përfunduar në Lumin Lana një autobus që transportonte qytetarë dhe një mamikë. Përplasja e automjetit me autobusin kanë rezultuar në rëniën e të dyve mjeteve njëkohësisht. Deri në këto momente nuk dihet ende nëse ka persona të plagosur dhe po ashtu rrethanat e ngjarjes së rëndë. VIJON…