E fundit! Gjendet trupi i 10-vjeçarit të mbytur në lumin Fan

Trupi i 10-vjeçarit që e mori rrjedha e lumit Fan në Mirditë, teksa hyri në ujë për të marrë topin është gjetur pas 12 ditësh. Kujtojmë se vogëlushi ka qenë duke luajtur me shokët pranë lumit, kur topi ra në ujë dhe i riu vendosi të hynte brenda për ta marrë. Ai u mbyt pasditen e 5 prillit në lumin Fan të Mirditës. VIJON…