E FUNDIT! Tërmet i fuqishëm në Vlorë

Lëkundje tërmeti me magnitude 3.9 ballë janë ndier mbrëmjen e sotme në vendin tonë me epiqendër 17 km larg Vlorës dhe 98 km larg Elbasanit. Lëkundjet janë ndjerë edhe në qytetet e tjera përreth teksa tek qytetarët është rikthyer ndjenja e pranikut.