E FUNDIT / Veri të Kosovës: Një polic e dy serbë të plagosur nga gjuajtjet me armë zjarri mes policisë dhe barrikaduesve

Një polic dhe dy qytetarë raportohet të jenë plagosur nga gjuajtjet me armë zjarri mes policisë dhe barrikaduesve.

Kështu ka mësuar Gazeta Nacionale nga burime pranë vendit të ngjarjes.

Spitali i Mitrovicës bën të ditur se deri më tani, aty nuk janë dërguar të plagosurit.Sinjali do t’ju mbajë të informuar.

/GazetaSinjali/