E pazakontë! Një femër kosovare arrestohet pasi shkrepi katër pIumba me revoIe në dasmë

Një rast i pazakontë është raportuar dje në Policinë e Kosovës.

Këta të fundit kanë bërë të ditur se e d yshuara femër kosovare, në një aheng familjar ka shtënë me a rmë z jarri.

Njësiti polícor në vendin e ngjarjes ka konfískuar një a rmë me një karíkatorë të zbrazët dhe katër gëzhoja.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në p rocedurë të rregullt dhe e dyshuara lirohet.