E qëlloi në mes të ditës në Vlorë në lokal në sy të të gjithëve. Vajza e shtrirë në asfalt, arr.estohet djali (video)

Detaje të reja janë zbardhur nga pla.go sja e pak minutave më parë në Vlorë. Bëhet me dije se një vajzë është qëll uar me a.r më nga një djalë, i cili është arr.es.t uar nga policia.

Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme, e reja shihet e shtrirë në asfalt, ndërsa autori ar.rest.o het.

Bëhet me dije se dy personat kanë qenë duke pirë kafe në një lokal dhe më pas ka ndodhur ngjarja. Dyshohet se në vendngjarje është hedhur edhe një g. ra.natë. Fatmirësisht, vajza, 23 vjeç është jashtë rrezikut për jetën.