E rëndë! 25-vjeçari bie nga kati i tretë i shtëpisë, humb jetën rrugës për në spital

Një ngj arje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Krujë. Mësohet se rreth orës 12:15, në fshatin Thumanë, Krujë një 25-vjeçar me iniciale K.Ç. dyѕhohet se ka rënë nga kati i 3-të i banesës së tij dhe si pasojë e p lagëve të marra ka ndërruar jetë gjatë transportimit të tij për në spital. Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.