E tepron KaIIashi, shikojeni se çka publikoi ajo për …(VIDEO)

K allashi është ndër personazhet më të përfolura në shoëbizin shqiptar.

Ajo merr v ëmendje në secilën paraqitje të saj.

Së fundi ajo ka ndarë një video në ‘instastory’ teksa shihet duke bërë disa lëizje p rovokat ive.

V ëmendjen e morri b eli i saj i hollë dhe tejet tërhe qës./InfoKosova