E trishte! Gruaja rrah burrin dhe e tradhëton me 5 burra, ndodhë e papritura në Klan

E paparë tek Arditi! Kjo grua rr.ah burrin dhe e tr.adhëton me 5 burra. Ndodhë e papritura në TV Klan

Familje e pazakontë: Gruaja më rri hte dhe më tra dhëtonte me 5 meshkuj. Juliani nga Korça ka qenë i ftuar në rubrikën Kam një mesazh për ty të emisionit “E diela shqiptare”.

Advertisements

Ai ka rrëfyer se kishte pa tur dy bashkëshorte përpara se të fejohej tanimë me dikë tjetër dhe se gruaja e dytë nga Berati e rr i hte, si dhe e trad hëtonte me 5 burra

Juliani tha se gruaje e dytë sa duket i kishte patur li dhjet pasi ishte divorcuar njëherë dhe tregoi se ajo kishte të dashur edhe 50-vjeçarë.
Ai ka edhe një fëmijë me gruan nga Berati dhe dy të tjerë me gruan e parë. Juliani tha se gruaja e dytë madje edhe e rr i hte si dhe u detyrua të kishte nëpër shtëpi veç th i ka të vogla buke, pasi ajo e kë rcë n onte me th i ka të mëdha.

Korçari tregoi se kishte 3 fëmijë nga dy martesat e para ndërsa diçka të tillë ia tha edhe të fejuarës të tanishme e cila pranoi edhe që të dy të martohen për të nisur një jetë të re.

Artikulli paraprak
“Procesi nuk është i lehtë, por…”. Ambasada Amerikane Jep Njoftimin e Rëndësishëm për të gjithë ne…
Artikulli tjetër
Profesori afgan në Shqiperi e thotë troç: Shqipëria është vend i mirë për të jetuar, por
Reklame

Te rejat

Profesori afgan në Shqiperi e thotë troç: Shqipëria është …
September 2, 2021

E trishte! Gruaja rrah burrin dhe e tradhëton me 5 burra, …
September 2, 2021

“Procesi nuk është i lehtë, por…”. Ambasada Amerikane Jep …