E trishte! Pas 20 vitesh u bënë me fëmijë! Kush është cifti i njohur që u perplas dje nga Makina luksoze

Të tjera detaje kanë dalë nga aksidenti i rëndë i ndodhur ditën e djeshme në Rrugën e Kavajës, që tro nditi kryeqytetin.

Gazetarja e Top Channel, Dorjana Bezat mëson se 48-vjeçari Arjan Konomi dhe bashkëshortja e tij, Vilma Konomi, ishin bërë prindër pas 20 vitesh lidhjeje. Gjatë aks identit ata kishin në duar edhe karrocën me foshnjën e tyre 3 muajshe.

Me profesion, Arjani është drejtor arsimi në Ministrinë e Arsimit, ndërsa Vilma është mjeke pediatre në Kombinat.

Për fat të mirë, foshnja ka dalë nga spitali, ndërsa prindërit janë ende të shtruar. Burri ka th yerje të legenit dhe fraktura të tjera, ndërsa gruaja kishte he moragji të brendshme dhe ndodhe në gjendje stabël në pavion.

Ata u shtruan ditën e djeshme në Spitalin e Traumës, pas aks identit të shkaktuar nga 39-vjeçari Ajas Sulejmeni, i cili pa respektuar sinjalistikën, i përp lasi në vijat e bardhja në Rurgën e Kavajës.

Pas aks identit, ai u largua me shpejtësi nga vendi i ngjarjes, por u kap pak orë më vonë. Pas testit të kryer, ai rezultoi nën efektin e dr ogës.

Top Channel