Edi Rama: Jam dashnor i madh i gruas time

I ftuar mbrëmjen e sotme në Opinion Rama është kapur me fjalë me moderatorin Blendi Fevziu. Teksa ky i fundit e cilësoi si dashnor të madh të mediave, ndërsa Rama e korrigjoi. Ai e cilësoi veten dashnor të madh të gjuhës shqipe dhe gruas së tij.

Fevziu: “Ti je dashnor i madh i mediave…”

Rama: Unë jam dashnor i madh i gjuhës shqipe dhe i gruas time.