Ekskluzive: Melisa rrëfen ndarjen nga Andi dhe ‘lidhjen’ me Majk

sh-konkurrentja e Për’puthen, Melisa Lleshi ka folur ekskluzivisht për ndarjen nga Andi.

Ajo për Prive ka treguar detaje nga lidhja madje edhe ‘romanca’ me Majkin, pasi me këtë të fundit u kapën bashkë në foto.Çka, si e tek, këngëtarja i tha të gjiitha.

Ndiqni intervistën./Prive.al