Enca me pozën e fundit shfaqet tejet provokuese

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj provokuese në rrjete sociale.

Dhe, Enca Haxhiu me pozën e radhës ka zgjedhur të zbuloi hiret e saj trupore.

Në storien e saj në Instagram, artistja shqiptare është shfaqur pro.vokuese derisa ka venë në pah linjat e bujshme trupore.

Kujtojmë se, këngëtarja ka pauzuar paksa nga rrjetet sociale duke mos qenë aktive dhe këto ditë është rikthyer.

Ndryshe, Enca Haxhiu po e shijon suksesin e këngës “Suavele” të publikuara dy javë më parë.