“Erdhi Atara dhe u zbutën gjakrat”, Turi poston foton e veçantë me Orindën (foto)

Një muaj më parë, çifti shumë i dashur nga publiku, Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bën prindër për herë të parë. Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Atara.

Që nga ai moment, çifti nuk nguron të ndajë foto të vogëlushes në rrjetet sociale, duke shprehur të gjithë entuziazmin që ndjejnë.

Mirëpo, së fundmi, Turi është bërë nostalgjik ndaj periudhës së një viti më parë, kur bënin pushimet në Jug dhe ka ndarë në Instagram një foto shumë komike. Ai shihet teksa e përkëdhel Orindën, duke u future në rolin e një nevriku.

“Pastaj erdhi Atara dhe u zbuten gjakrat!”, ka shkruar Hysko krahas fotos duke i bërë të gjithë të qeshin.