Fansja i hedh reçipetat në mes të koncertit, shihni reagimin epik të Ledri Vulës (VIDEO)

Madje, reperi ka publikuar në Instastory një video ku shihet fansja që i heq të brendshmet dhe ia hedh atij në skenë.

Videon Ledri e ka shoqëruar me disa emoji duke qeshur me lot.