Femijet i paskan ngjare krejt atij/ Sa qenkan rritur djemte e Dr.Florit,djali i vogel qenka kopje e te atit

Dr.Flori mbetet ikone dhe nje nder kengetaret me te dashur ne boten e showbizit shqiptar,gjithashtu nje nder kengetaret me te perfolur e me te dashur ne Shqiperi.

Fakeqesisht , per arsye te ndryshme,ku fokusi ishte konsumi i lendeve te forta nar kotike, DR.Flori nje nder kengetaret me te dashur u nda nga jeta, kohe me pare.

Ai la ,bashkeshorten dhe femijet e tij pas. Nderkohe, dy djemte e mrekullueshem te tij rriten dhe vazhdojne nje jete normale,por pa u ekspozuar ne rrjete sociale.

Se fundmi, kemi pare disa foto te femijeve te Dr.Florit, si dhe bashkeshortes se tij , e cila e ka ndjere vertet dhimbjen e humbjes jo vetem te bashkeshortit te saj por edhe nje nder meshkujt me te forte dhe babait te femijeve te saj.

I shohim shume rralle ne publik,bashkeshorten dhe femijet,por ne nje foto koheve te fundit,kemi pare se sa jane rritur femijet e te madhit kengetarit me te njohur ne trojet shqiptare.

Kujtojme dhe permendim qe Dr.Flori mbetet nje nder ikonat e kenges shqiptare, dhe nje nder kengetaret me te pelqyer e me te dashur nga nje publik dhe nje audience e madhe ne Shqiperi.