Fitoi një mal me para nga humbja e Realit, ‘fatlumit’ i bëjnë shëtitje nëpër qytet me karrocë! Ja shuma marramendëse që fitoi (VIDEO)

Një burrë nga Ljubushki në Bosnjë dhe Hercegovinë ka fituar një lojë basti duke fituar mbrëmë para në vlerë prej 7500 eurosh.

Dhe sot, në vendin ku ai kishte marrë biletën, ishte një atmosferë jashtëzakonisht gazmore kur ai po merrte paratë, shkruajnë mediat boshnjake.

Burri shkoi në pikan e basteve me shumë miq, të cilët kanë pritur me krëshëri këtë zhvillim.

Ajo që bie në sy në biletë është fakti se ai gjeti fituesin e mundshëm, me vetëm 1 euro të investuar në ndeshjen ndërmjet ekipit Sheriff, ndaj favoritit Real Madrid, e cila vlerësohet edhe si një nga sensacionet më të mëdha të Ligës së Kampionëve.

Nga shanset e tjera më të larta, ky burrë qëlloi fitoren e Club Brugge kundër Leipzig, pastaj PSG kundër Manchester City dhe Atletico Madrid kundër AC Milan.